O nas

To historia fascynacji motoryzacją, która rozpoczęła się, gdy jeszcze byłeś dzieckiem. Historia samochodu, o którym marzyłeś przez wiele lat. Wtedy nie było Cię na niego stać, ale obiecałeś sobie, że kiedyś, w przyszłości go kupisz. To historia auta Twoich marzeń.

Teraz, po wielu latach, w końcu jest w zasięgu Twoich możliwości. Jednak dziś to samochód wieloletni, używany i z ogromnym przebiegiem. Jego stan techniczny często pozostawia wiele do życzenia. Inwestycje w naprawy mogą wielokrotnie przewyższyć faktyczną wartość auta. Decydując się więc na jego zakup, ryzykujesz kupno skarbonki bez dna.

A gdybym zaproponował Ci alternatywę?

Wyobraź sobie auto Twoich marzeń w stanie idealnym, z ultra niewielkim przebiegiem.

Auto, które pomimo swojego wieku jest praktycznie nowe. To jednak nie wszystko. Gdybym Ci powiedział, że zanim wystawię samochód na sprzedaż, wykonuję jego gruntowny przegląd, a dodatkowo wymieniam opony i klocki hamulcowe wraz z tarczami (jeżeli zachodzi taka potrzeba)? Samochód praktycznie nowy, a ja wykonuję pełną diagnostykę, wykonuję przegląd… Czyste wariactwo, powiesz. Otóż nie. Jestem po prostu takim samym pasjonatem motoryzacji jak Ty i chcę spełnić Twoje marzenie.

Auta, które sprzedaję oryginalnie, pochodzą z Japonii. Dlaczego postanowiłem je właśnie stamtąd sprowadzać?
Jest kilka szczegółów, które wyróżniają japońskich miłośników motoryzacji:

  1. Ich pedantyczna dbałość o swoje samochody i niespotykana uczciwość. Japończycy są perfekcjonistami, dlatego wręcz maniakalnie dbają o swoje maszyny. Dbają o należyte serwisowanie, a przy sprzedaży auta można liczyć na ich legendarną już uczciwość.
  2. Posiadanie auta z Europy to dla Japończyka prestiż i synonim luksusu. Dlatego Japończycy często sprowadzają je z Europy. Więc, pomimo tego, że w Japonii obowiązuje ruch lewostronny, auta przeze mnie sprowadzane posiadają kierownicę po “europejskiej”, lewej stronie.
  3. Z tego samego powodu Japończycy bardzo rzadko ze swoich europejskich samochodów korzystają. Głównie podczas zlotów oraz czysto rekreacyjnie w weekendy. Dlatego auta te mają niewielkie przebiegi i są w świetnej kondycji.